SEO Light

Nasza Oferta SEO

Oferta pozycjonowania
Stosujemy etyczne metody pozycjonowania, które przynoszą długotrwałe efekty oraz oczekiwane rezultaty. Nie jesteśmy magikami – nie obiecujemy więc, że rezultaty przyjdą szybko – jednak powierzając nam bezpieczne pozycjonowanie możesz mieć pewność, że Twoja strona jest w najlepszych rękach i nie jest narażona na potencjalne kary ze strony wyszukiwarek (filtry czy bany).

Wyszukiwarki działają na podstawie ściśle określonych algorytmów. Codzienne doświadczenie pozwala nam na poznanie pewnych czynników, które są elementami tych algorytmów. Zastosowanie tych elementów w kodzie strony (czyli optymalizacja) spowoduje, że Twój serwis będzie bardziej przyjazny wyszukiwarkom, a tym samym lepiej widoczny. Udostępnimy Ci możliwość stałego monitoringu pozycji wybranych fraz. Wszystkie nasze działania systematycznie będziemy Ci prezentować w formie raportów.

Nasza Agencja SEO świadczy usługi w dziedzinie pozycjonowania stron internetowych. Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, ciesząc się pozytywną opinią klientów, którym nasze działania pomogły w rozwoju prowadzonej działalności i pomnożeniu osiąganych zysków. Dokładamy wszelkich starań, aby pieniądze przeznaczone na skuteczne pozycjonowanie stały się dla każdego korzystającego z naszych usług doskonałą inwestycją na przyszłość. Wykorzystując możliwości stwarzane przez sieć kierujemy swoją ofertę do wszystkich firm, niezależnie od lokalizacji.

White Hat SEO

Na czym polega pozycjonowanie Warszawa?

Pozycjonowanie polega na poprawieniu jak największej ilości czynników, które wpływają na ranking wyszukiwarki, a na które pozycjoner stron ma wpływ. Głównie są to czynniki, które wpływają na funkcjonalność strony, optymalizacja treści na stronie WWW oraz wysoko jakościowy linkbuilding (marketing szeptany, artykuły sponsorowane, portale ogłoszeniowe, mocne katalogi).

Jednak jest to tylko małą część czynników, które brane są przez Google w trakcie ustalania rankingu. Według samego Google czynników jest ponad 200, więc praca nad pozycjami jest czasochłonna.

Jak możemy Ci pomóc?

Home-11-Search-Engine-Optimization-Icon

Analiza SEO

Działania SEO rozpoczynamy od pełnej analizy pozycjonowanej strony. Sprawdzamy jej budowę, analizujmy konkurencję, dobieramy frazy kluczowe. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie słowa kluczowe, a to już połowa sukcesu. Analiza Twojego serwisu, serwisów konkurencyjnych, a także całej branży pozwala nam wybrać frazy, dzięki którym pozyskasz internautów, którzy są faktycznie zainteresowani produktem / usługą / tematyką. Tylko takie osoby mogą przynosić konwersję, czyli zysk.
Home-11-Social-Media-Strategy-Icon

Audyt SEO

Nie wiesz czy twoja strona jest dostosowana do wymagań Google? Podstawową rzeczą jaką wykonujemy to analiza strony pod kątem pozycjonowania, znajdujemy najważniejsze problemy do poprawy na twojej stronie www. Audyt SEO każdej strony to pierwsza czynność poprzedzająca właściwe działania SEO. Audyt SEO pomoże Nam znaleźć problemy na stronie a następnie wdrożyć poprawki, które poprawią widoczność strony w wyszukiwarce Google.
Home-11-Real-Time-Data-Icon

Optymalizacja

Optymalizacja strony to w obecnych podstawa. Bez niej nie wolno rozpoczynać działań SEO i późniejszego pozycjonowania. Nasza firma w ramach umowy wykona pełną optymalizację twojej strony. Sprawdzamy aspekty technicznej i merytoryczne. Poprawiamy meta tagi, alty w obrazkach, poprawiamy nagłówki H, optymalizujemy treści, działamy na przyspieszeniem strony. Bez prawidłowej optymalizacji strony nasze działania nie będą skuteczne. Sprawimy, aby strona była dostosowana do wytycznych Google.
Home-11-Reporting-Analysis-Icon

Kontent

W ramach prac na stronie dużą uwagę zwracamy na treści, które znajdują się na serwisie. Obecnie każdy serwis musi dbać o jakość treści, które bardzo lubiane są przez wyszukiwarkę Google. Skuteczne pozycjonowanie to nie bez przyczyny nazywane jest “Content is King”. To niebanalne treści sprawiają, że serwis pozyskuje stałych i zaangażowanych użytkowników, którzy wracają do niego bo wiedzą, że znajdą na nim ciekawe informacje.
Home-11-Online-Media-Management-Icon

Zwrot Inwestycji

Z wyszukiwarek korzysta dziś prawie każdy. Ogromna ilość użytkowników sprawia, że ruch z wyników organicznych stanowi jedno z najważniejszych źródeł ruchu na stronie internetowej. Pamiętajmy zatem, aby w procesie pozycjonowania nie stracić głowy. Przy założonym budżecie na pozycjonowanie, powinniśmy uzyskiwać zwrot z inwestycji w dość szybkim czasie. I do tego zwrotu pozycjoner stron www dąży niemal każdego dnia w trakcie swojej pracy.
Home-11-Reporting-Analysis-Icon

Raportowanie i Analiza

Nasi Klienci otrzymują dostęp do monitoringu fraz przez co mogą sprawdzać efekt działań pozycjonowania. Co miesiąc wysyłamy raporty z podjętych prac nad poprawą widoczności Państwa strony w wyszukiwarce Google. W raporcie znajdują się informacje o zmianach optymalizacyjnych na stronie, o wdrożonych poprawkach, o pracy nad contentem i link buildingiem. Przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy klient miał świadomość wykonywanych przez Nas działań.

Pozycjonowanie stron Warszawa

JESTEŚMY GRUPĄ OSÓB, KTÓRA PROWADZI FIRMĘ NA TERENIE MIASTA WARSZAWA ORAZ W JEGO NAJBLIŻSZYCH OKOLICACH.

Chcemy być najlepsi w swojej specjalizacji i wytrwale zmierzamy do tego celu. Od 10 lat zajmujemy się marketingiem internetowym (pozycjonowanie stron www, płatne kampanie reklamowe). Osiągamy wysokie wyniki i cały czas pracujemy nad tym, by były one jeszcze lepsze. Stosujemy przy tym wyłącznie działania odpowiedniej jakości, wykorzystując wiedzę z zakresu analityki internetowej.

Pozycjonowanie stron internetowych to źródło wielu możliwości

Przede wszystkim, dzięki temu procesowi, możemy rozwijać biznes w sporej ilości obszarów. Docieramy bowiem do nowych klientów, gdyż nasza strona ma lepszą widoczność w wyszukiwarce.

Wpływa na budowanie świadomości marki

Automatycznie poprzez odpowiednie wyniki w wyszukiwarkach, stajemy się bardziej wiarygodni i wzbudzamy zaufanie. Pojawianie się w wynikach wyszukiwania pod wieloma słowami kluczowymi sprawi, że firma będzie lepiej kojarzona przez większą liczbę klientów. Dzisiaj zdecydowana większość internautów, ufa przede wszystkim Google (nie bez przyczyny pojawiają się nowe teksty w mowie potocznej, nawiązujące właśnie do Google) i klika tylko w te linki, które są widoczne w wynikach tejże wyszukiwarki.

Większy ruch na stronie

Niesamowita ilość zapytań zadawanych w Google przyczynia się do tego, że pozycjonowanie stron internetowych jest tak bardzo skuteczne. Lepsza pozycja w wyszukiwarce, to przecież większy ruch na stronie, a od tego tylko krok dzieli nas od zwiększenia sprzedaży.

Profesjonalne pozycjonowanie strony to szansa na sukces

Odpowiednia widoczność w sieci, to obecnie jedna z najskuteczniejszych reklam. Zapewnia ona przedsiębiorcom i firmom dotarcie do większej ilości klientów, rozwój biznesu, a z czasem sukces. Wysokie pozycje w wyszukiwarce do których dąży każdy pozycjoner stron internetowych to praktycznie gwarancja większego ruchu na stronie, a co za tym idzie: skuteczniejszej i wyższej sprzedaży.

Pamiętajmy, że samo pozycjonowanie jest procesem długotrwałym. Nie należy się zatem spodziewać natychmiastowego sukcesu. Najlepsze rezultaty działań widoczne są po dłuższym czasie.

Jesteśmy wiodącą firmą na runku SEO

Ile kosztuje pozycjonowanie w Warszawie?

Zapewne od samego początku zadajesz sobie pytanie o cenę, a dokładnie o to, ile kosztuje pozycjonowanie. Odpowiedź na to zagadnienie, nie jest prosta. Cena zależy bowiem od wielu czynników. Sztywny cennik pozycjonowania praktycznie nie istnieje. Wycenę pozycjonowania dla każdej witryny, przygotowujemy indywidualnie.

Cena jest uzależniona od kilku czynników: od konkurencyjności branży w jakiej działasz, stanu Twojej strony, jakości metod dobranych do realizacji usługi oraz Twoich celów. Oczywiście kluczową rolę pełni również budżet, jakim dysponuje pozycjoner stron. Automatycznie, im jest on większy, tym więcej i bardziej skutecznych działań można wykonać.

Podsumowując: branża, konkurencyjność fraz (na które chcemy prowadzić pozycjonowanie www) oraz to, w jakiej kondycji jest aktualnie strona internetowa (czy jest już zoptymalizowana pod względem wytycznych wyszukiwarki Google oraz ile posiada treści), pełnią kluczową rolę w ustalaniu cennika.

Tym samym, jeśli należymy do jednej z bardziej konkurencyjnych branż, cena pozycjonowania w Google będzie z pewnością wyższa. Podobnie sytuacja wygląda, gdy chcemy pozycjonować stronę internetową w dużym mieście, jakim jest na przykład Warszawa. Wówczas specjalistom w Google, podniesienie pozycji witryny zajmie nieco więcej czasu.

Co mówią nasi klienci?

Home-11-Testimonial-Icon

Chcesz być wysoko w wyszukiwarce Google?

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym Specjalistą SEO, który przedstawi Ci najbardziej optymalną ścieżkę wzrostu twojej strony WWW.

Możesz również zadzwonić na +48 508-012-031. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach.

  Posiadamy 10-letnie doświadczenie w marketingu internetowym

  Dowiedz się więcej o SEO i naszej ofercie

  Pozycjonowanie strony internetowej przynosi długofalowe korzyści. Poniesiony nakład pracy i odpowiedni budżet, pozwolą na utrwalenie marki w świadomości użytkowników oraz na obecność na dobrych miejscach w Google. Mało tego, nie zmieni się to nawet po zaprzestaniu działań związanych z pozycjonowaniem.

  Na czym polega bezpieczne pozycjonowanie stron internetowych?

  Pozycjonowanie strony internetowej to dzisiaj niemalże obowiązkowy element strategii marketingowej każdego przedsiębiorcy. Sam proces wydaje się być niezwykle skomplikowany, jednakże w miarę poszerzania swojej wiedzy, kolejne elementy będą się układać w logiczną całość.

  W samym procesie pozycjonowania stron internetowych chodzi o uzyskanie jak najwyższego miejsca dla linku, prowadzącego do pozycjonowanego serwisu, znajdującego się w wynikach wyszukiwania. Wyniki te wyświetlane są po zadaniu konkretnego zapytania w wyszukiwarce. Najbardziej znane i popularne wyszukiwarki – w tym też Google, wyświetlają zazwyczaj dziesięć odnośników do konkretnych stron. Pamiętajmy, że zdecydowana większość z nas, korzysta głównie z pierwszej strony wyników. Rzadko się zdarza, byśmy wyświetlali kolejne strony. Z tego też względu, to właśnie pierwsza dziesiątka wyników, a więc tzw. TOP 10, stanowi podstawowy cel wszystkich osób, które zajmują się pozycjonowaniem stron. Podsumowując: po wpisaniu konkretnego zapytania w dowolnej wyszukiwarce (najczęściej w Google), wyświetla nam się szereg odnośników do konkretnych stron. Zdecydowana większość internautów zwraca uwagę na pierwsze dziesięć wyników. Zadaniem pozycjonowania jest właśnie sprawienie, by pozycjonowany przez nas serwis czy strona, znalazł się na jak najwyższym miejscu w wyszukiwarce.

  SEO to jeden z podstawowych terminów związanych z pozycjonowaniem stron. Pochodzi on z języka angielskiego od sformułowania: search engine optimization, co oznacza dosłownie: optymalizacja stron dla wyszukiwarek internetowych. Owa optymalizacja stron, czyli SEO jest niezwykle skuteczną metodą pozycjonowania stron www. Z tego też względu, tak chętnie korzystają z niej profesjonaliści. Cały proces polega na tym, by dostosować stronę oraz profil linków przychodzących do powszechnie znanych czynników, mających wpływ na rankingi wyszukiwarek. Sam proces jest dosyć wymagający – należy go kilkukrotnie przetestować. Kolejne testy umożliwiają wypracowanie możliwie najlepszego rozwiązania, zapewniającego wysokie i stabilne pozycje w wyszukiwarkach.

  Pozycjonowanie a pierwsza strona wyników

  Praktycznie każdy z nas kojarzy, jak wygląda pierwsza strona wyników wyszukiwarki. Oczywiście może się ona zmieniać w zależności od wprowadzonego zapytania, niemniej jednak zmiany te są nieznaczne. Przyjrzyjmy się przykładowej stronie. W tym przypadku na górze widać płatne reklamy tekstowe (linki sponsorowane – Google Ads), po prawej stronie widać płatną reklamę produktową (kampanie produktowe), poniżej z kolei widoczne są naturalne wyniki wyszukiwania.

  Wpływ pozycji w rankingu wyników wyszukiwania na klikalność

  Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak prezentuje się tzw. klikalność poszczególnych stron znajdujących się w wynikach wyszukiwarek, to właśnie Ci ją prezentujemy. Lista przedstawia klikalność stron w zależności od pozycji na liście wyników wyszukiwarek. W spisie uwzględniono wyniki pozyskiwane zarówno w komputerach stacjonarnych, jak i w mobilnych. Dane zostały udostępnione przez Advanced Web Ranking i pochodzą z maja bieżącego roku. Pokazują one określony współczynnik klikalności CTR (%) dla danych pozycji. Strony znajdujące się w wyszukiwarce Google nieustannie przechodzą różne zmiany. Google cały czas pracuje nad swoją wyszukiwarką: zmienia wygląd, wyniki na konkretne frazy, algorytm ciągle się zmienia. Zmienia się również cały czas klikalność w wyniki wyszukiwania. Jak widać wciąż najważniejsze są pozycje 1-3 i aby uzyskać wysoki wskaźnik CTR nasza strona powinna pokazywać się tych właśnie pozycjach.

  Jak zdobyć pierwszą pozycję w Google?

  Posiadając już dane uwzględniające ilość użytkowników oraz klikalność poszczególnych wyników, uświadamiamy sobie, jak ważną rolę pełni wyszukiwarka Google i jak ogromny ma zasięg. Mało tego, zdajemy sobie sprawę z tego, że zajmowanie pozycji na pierwszej karcie wyników naprawdę się opłaca! Warto zatem się pozycjonować! Pytanie tylko, jak to zrobić skutecznie?

  Sam wyścig o pierwsze miejsca w wyszukiwarce to złożony i długotrwały proces. Uwzględnia on wiele jednoczesnych działań: zarówno z zakresu optymalizacji, rozbudowy strony pod kątem treści oraz z tematyki pozyskiwania wartościowych odnośników.

  Wszystkie te czynności wymagają sporej ilości czasu oraz dużego nakładu pracy. Aspektem wyjściowym dla naszych działań może być konkurencja, a konkretnie zorientowanie się, ile pracy na daną frazę wykonała.

  Warto zaznaczyć, że w niektórych branżach wybicie się na pierwsze pozycje jest dużo cięższe niż w innych. Witryny obecne w TOP10 posiadają określoną historię. Najczęściej stoi za nimi wiele lat działań w zakresie pozycjonowania, a także duże pieniądze włożone w procesy, mające na celu wyprzedzenie konkurencji oraz w utrzymanie się na pozycji lidera. Osiągnięcie odpowiednich pozycji dla firm z branż niszowych będzie łatwiejsze, ale co za tym idzie ruch oraz sprzedaż również będą nieco niższe (choćby z powodu mniejszego zainteresowania daną tematyką).

  Jak Google ustala pozycje stron internetowych w wynikach wyszukiwania?

  Z wyszukiwarek korzysta dziś prawie każdy. Ogromna ilość użytkowników sprawia, że ruch z wyników organicznych stanowi jedno z najważniejszych źródeł ruchu na stronie internetowej. Pamiętajmy zatem, aby w procesie pozycjonowania nie stracić głowy. Przy założonym budżecie na pozycjonowanie, powinniśmy uzyskiwać zwrot z inwestycji. I do tego zwrotu pozycjoner stron www dąży niemal każdego dnia.

  Jak wiadomo, Google to niemalże wyrocznia. Każdy przedsiębiorca, który pozycjonuje swoje usługi wręcz marzy o tym, by być na pierwszych miejscach w wynikach tejże wyszukiwarki. Zaznaczamy, że kolejność, na jakiej pojawiają się konkretne podstrony nie jest przypadkowa. Ranking w Google jest ustalany na podstawie mierzalnych i jednoznacznych czynników. Za ułożenie listy odpowiada konkretny algorytm wyszukiwarki. Tym samym, pod uwagę brane są tylko takie elementy, które bez cienia wątpliwości można przypisać do danego adresu www. Co istotne, poszczególne czynniki mogą mieć nie tylko pozytywny, ale i negatywny wpływ na wyniki.

  Pozycjonowanie stron www on-site i off-site

  Najważniejsze czynniki, które mają wpływ na pozycję w wynikach wyszukiwania można umownie podzielić na tzw. on-site (ocena jakości samej witryny) i off-site (ocena popularności).

  Do czynników on-site zaliczyć możemy:
  – właściwe przekierowanie 301 i pokazanie domeny pod jednym adresem (buty.pl i www.buty.pl to dwie różne strony dla Google)
  – poprawna implementacja meta tagów (meta title, meta description)
  – ilość treści na serwisie
  – unikalność treści na stronie
  – występowanie fraz kluczowych w nagłówkach strony (nagłówki H1) oraz w treści
  – regularna aktualizacja strony WWW
  – szybkość ładowania się strony
  – optymalizacja kodu HTML

  Do czynników off-site zaliczamy przede wszystkim odnośniki kierujące do naszej strony z innych stron internetowych.
  Główne czynniki, na które trzeba zwracać uwagę pozyskując backlinki to:
  – wiek domeny, z której pozyskujemy linki
  – ruch na stronie linkującej (popularność strony, ilość użytkowników, która ją odwiedza)
  – obecność strony w Social Media

  Zdobywając linki musimy zwracać uwagę na jakość strony oraz ilość backlinków. W obecnych czasach lepiej jest zdobyć mniej linków o wysokiej jakości niż dużo, ale słabej jakości.

  Pozycjonowanie strony www a słowa kluczowe

  Słowa kluczowe są jednym z najważniejszych elementów, związanych z pozycjonowaniem. Chcąc je wybrać prawidłowo, należy ograniczyć się do słów, które:

  – są wyszukiwane przez użytkowników,
  – mają silne powiązanie z Twoją ofertą i treścią na Twoich podstronach,
  – nie są zbyt ogólne (co w dużej mierze jest uzależnione od branży).

  Pamiętajmy, że warto skupiać się wyłącznie na frazach, które są wyszukiwane, gdyż zależy Ci przede wszystkim na generowaniu dużego ruchu na stronie. Oczywiście, wybierając frazy, należy wziąć pod uwagę fakt, że narzędzie Google nie zawsze jest precyzyjne i czasami słowa wskazywane przez Keyword Plannera jako te, które nie są szukane, mogą generować ruch. Pamiętajmy jednak, że takie sytuacje zdarzają się rzadko. Dlaczego zatem należy dobierać słowa precyzyjne i unikać zbyt ogólnych fraz? Otóż, niewarto wydawać pieniądze i tracić czas na pozycjonowanie czegoś, co ma znikome szanse na konwersje (na oczekiwane działanie wykonane przez odbiorcę).

  Dzisiaj, wszystkie informacje są ogólnodostępne, a klienci wiedzą, czego chcą i po to też sięgają. Podobnie rzecz ma się z ogólnymi frazami-są one niezwykle trudne do pozycjonowania, posiadają ogromną konkurencję, natomiast sam ich potencjał jest znikomy. Tu posłużmy się kolejnym przykładem: dzisiaj szukając danego obuwia, w wyszukiwarkę wpisujemy konkretne wyrażenie. Nawet osoba średnio orientująca się w wyszukiwaniu, nie wpisze słowa „perfumy”, a raczej zaznaczy dokładnie, o co jej chodzi, np. ”perfumy damskie Davidoff Cool Water”. Nie dosyć, że wyniki po wpisaniu takiej frazy będą więcej wnosiły, to będzie ich dużo mniej. Tym samym, jeśli ktoś wejdzie na Twoją stronę, dzięki wpisaniu konkretnej frazy i oczywiście znajdzie u Ciebie produkt, odpowiadający swoim potrzebom, to masz sporą szansę na jego sprzedanie.

  Jak wybrać najlepsze słowa kluczowe?

  Jak już wiemy, trafny dobór słów kluczowych jest niezwykle istotny. Niesie to jednak za sobą kolejne pytania: czy pozycjonować, skupiając się na najtrudniejszych frazach? czy pozycjonować metodą long tail (tzw. długi ogon)? czy skupić się na frazach produktowych (konkretnych nazwach modeli produktów)?

  Decyzję warto podejmować, po rozważeniu następujących zagadnień:

  – jak duża jest konkurencja (ilościowo i jakościowo, także pod kątem linków przychodzących)?
  – jak prezentuje się Twoja strona pod względem linków przychodzących (czy są w miarę naturalne czy bardziej profil jest spamowy),
  – czy Twoja oferta jest rozbudowana (czyli posiadasz wiele kategorii/produktów/usług), czy może sprzedajesz ograniczoną usługę/produkt?
  – czy w branży, w której działasz, istnieje potencjał do tworzenia treści i jest odczuwalne zainteresowanie nimi?
  – czy w branży, w której działasz jest dużo fraz na długi ogon, które są wyszukiwane?

  Analiza powyższych zagadnień na pewno będzie niezwykle przydatna dla Ciebie i po jej wykonaniu, możesz przystąpić do wyboru słów kluczowych. Jeśli do Twojej strony prowadzi dużo odnośników naturalnych i konkurencja nie wyprzedza Cię na tym polu, można spróbować wypozycjonować trudne frazy i jednocześnie pokusić się o pozycjonowanie fraz z długiego ogona (long tail). Strategia długiego ogona nie ma natomiast sensu w przypadku, gdy prowadzony przez Ciebie biznes opiera się na jednym produkcie (usłudze), a samo zainteresowanie eksperckimi treściami jest znikome (trudno oczekiwać, że np. zakład pogrzebowy będzie prowadził bloga na stronie).

  Czy warto pozycjonować?

  Obecnie 90% użytkowników szukając informacji korzysta z wyszukiwarek internetowych takich jak Google. Wyszukiwarki pełnią dziś kluczową rolę. Aktualne badania pokazują, że ponad 53% wszystkich wejść na strony, następuje właśnie z wyszukiwarek. Klienci trafiają zatem na Twoją ofertę poprzez listę z wyszukiwarki. Tym samym, potencjalny klient wpisuje hasło w wyszukiwarkę, patrzy na rezultaty i wchodzi na konkretny (najczęściej jeden spośród TOP 10) link. 93% ankietowanych wskazało odwiedziny z wyszukiwarki, jako najbardziej rentowny.

  Należy jasno zaznaczyć, że dzisiaj istotnym elementem pozycjonowania w wynikach wyszukiwania jest analityka internetowa, dzięki której zwiększa się widoczność Twojego serwisu i jednocześnie następuje konwersja

  Agencja pozycjonowania stron Warszawa
  Ciągłe zmiany w wyszukiwarce oraz szybkość, z jaką one następują sprawiają, że pozycjonowanie stron internetowych podlega określonym zasadom.

  Są one zmienne, nieustannie doskonalone oraz modyfikowane. My na bieżąco owe zmiany śledzimy. Konkurencja w naszej branży staje się coraz większa, podobnie zresztą jak wymagania klientów. Z tego też względu, rozwój to nasz priorytet.

  Chcesz być wysoko w wyszukiwarce Google?