Agencja SEO Light

Kampanie Google Ads

Google Ads jest profesjonalnym, fantastycznym systemem reklamowym opracowanym przez Google. Pozwala firmom na prężne rozwijanie działalności oraz skuteczne zdobywanie nowych klientów na produkty i usługi. SEO Light przedstawi Ci najkorzystniejszą strategię prowadzenia kampanii Google Ads.

  Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

  Zaznacz co Cię interesuje:

  Zostaw swoje dane:

  Google Ads

  Kampanie Google Ads

  Reklama na Google

  Choć do najpopularniejszych form marketingu należy pozycjonowanie w sieci, Google Ads to nieodłączny komponent współczesnego marketingu internetowego. Kampanie linków sponsorowanych to prosty, szybki oraz bardzo skuteczny system działania. Kampania Ads – dbamy o jej każdy szczegół, czyli:

  • dobieramy słowa wykluczające, które nie będą generować konwersji,
  • dobieramy skuteczne i optymalne słowa kluczowe,
  • nieustannie monitorujemy i optymalizujemy kampanię,
  • tworzymy interesujące i oryginalne hasła reklamowe, które są zgodne z wytycznymi systemu

   

  Poznaj nas

  Agencja SEO Light w liczbach

  3

  Specjalistów SEO

  13

  Lat doświadczenia SEO

  15000

  Monitorowanych fraz

  47

  Zadowolonych klientów

  google ads

  Sieć Wyszukiwania

  Chcąc zdefiniować, czym jest sieć wyszukiwania, można śmiało powiedzieć, że jest to wyszukiwarka Google oraz inne rodzaje wyszukiwarek, które działają na tym samym silniku (najlepszym przykładem jest wyszukiwarka Onet.pl). Partnerami wyszukiwania nazywamy wyszukiwarki, które współpracują z Google. Jeśli użyjemy odpowiednich słów kluczowych, mamy pewność, że reklam anaszego Klienta zostanie wyświetlona tym użytkownikom, którzy będą wyszukiwać konkretnych treści.

  Google Ads logo

  Sieć Reklamowa

  Alternatywą dla wyszukiwarki Google jest sieć reklamowa. Na sieć reklamową może składać się kilka różnych witryn, takich jak youtube.com, Google czy inne strony partnerskie. Na jedną sieć reklamową składać się może miliony witryn. Zasada jest prosta – przystępują one do programu AdSense, który pozwala na wyświetlanie reklam Ads.

  Google Shopping

  Google Shopping

  Jeśli chcesz, możesz z łatwością wypromować produkty, które sprzedajesz. Agencja SEO Light może stworzyć dla Ciebie fantastyczne reklamy, które pojawią się w formie listy, jeśli potencjalny klient będzie szukał produktów na google.pl. Wyszukiwarka wyświetli zdjęcie Twojego produktu z jego ceną oraz nazwą sklepu, w którym można go kupić. Jeśli potencjalnie zainteresowany klient wejdzie na Twoją stronę, może zakupić reklamowany produkt. Płatność za taką reklamę naliczana jest dopiero w momencie, kiedy klient zdecyduje się przejść na stronę produktu. Ten typ płatności ma swoją nazwę – Pay Per Click.

  remarketing

  Remarketing

  Do ciekawszych funkcji Ads należy remarketing. Jest to fantastyczna funkcja, której celem jest docieranie do klientów, którzy już kiedyś byli na Twojej stronie. Remarketing dotyczy też osób, które odwiedzają podobne witryny. Decydując się na tego typu reklamę, możesz mieć pewność, że dotrze ona do faktycznie zainteresowanych osób, a więc takich, które mają w planach kupić produkt bądź usługę. Ważne jest, by docierać do nich z odpowiednim komunikatem – takim, który w końcu przeważy decyzję i transakcja zostanie sfinalizowana.

   Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

   Zaznacz co Cię interesuje:

   Zostaw swoje dane:

   Jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes?

   Nasz zespół jest otwarty na potrzeby Klientów, a dzięki nabytym umiejętnościom jesteśmy w stanie wprowadzić w życie wiele oryginalnych pomysłów. Tworzone przez naszą agencję SEO Light projekty staramy się wpasować w dotychczas prowadzone działania i w potrzeby klientów, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualizmu.