Agencja interaktywna

Kampanie Google Ads

Google Ads to opracowany przez firmę Google system reklamowy, który umożliwia firmom rozwijanie działalności i zdobywanie nowych klientów na usługi czy produkty. Nasza firma przedstawi Ci najlepszą strategię prowadzenia Kampanii Google Ads.

Płać za ruch na stronie

Najszybszy sposób na pozyskanie Klientów

Pozycjonowanie to najpopularniejsza forma reklamy w necie. Jednak Google Google Ads, czyli kampanie linków sponsorowanych, to nieodłączny element współczesnego e-marketingu. Zarazem szybki, prosty i skuteczny w działaniu.

Dbamy o każdy szczegół Kampanii:
– dobieramy optymalne i skuteczne słowa kluczowe
– dopieramy słowa wykluczające, które nie będą niosły konwersji
– tworzymy unikalne i interesujące teksty reklamowe zgodne z wytycznymi systemu
– wciąż monitorujemy i optymalizujemy kampanię

banner-line

Zbuduj z nami swój sukces

Świadczymy kompleksowe usługi

Home-7-Market-Research-Image

Prowadzimy ciągły monitoring Kampanii i cały czas ją optymalizujemy, aby uzyskać jak najlepszy efekt sprzedażowy dla twojej firmy. Analizujemy na bieżąco Kampanię co w konsekwencji zwiększa Państwa zysk.

Kampanie dostosowujemy do potrzeb i wymagań naszych Klientów, a także ich potencjalnych odbiorców. Monitorujemy słowa kluczowe, testujemy słowa wykluczające, badamy skuteczność o różnych porach dnia i nocy, wszystko po to, by wybrać najskuteczniejszą reklamę.

Co mówią nasi klienci?

Home-11-Testimonial-Icon

Jesteśmy wiodącą firmą na rynku

Rekomendowane Kampanie Google Ads

Sieć Wyszukiwania

Sieć wyszukiwania to najogólniej rzecz ujmując, wyszukiwarka Google oraz wyszukiwarki działające na tym silniku (np. wyszukiwarka Onet.pl). Wyszukiwarki współpracujące z Google nazywane są partnerami wyszukiwania. Dzięki odpowiedniemu doborowi słów kluczowych lub wyrażeń kluczowych, reklamy wyświetlane są użytkownikom, którzy wyszukują daną treść w wyszukiwarce.

Sieć Reklamowa

Sieć reklamowa to alternatywa dla wyszukiwarki Google, czyli sieci wyszukiwania. Sieć reklamową tworzą wybrane witryny Google, youtube.com i inne strony partnerskie. W sumie sieć reklamową kreuje ponad milion witryn, które przystępując do programu AdSens umożliwiają wyświetlanie reklam Google Ads na swoich stronach.

Google Shopping

Promuj produkty, które oferujesz. Reklamy z listą produktów pojawiają się, gdy ktoś szuka Twoich produktów na stronie google.pl. Google wyświetli klientowi zdjęcie i cenę Twojego produktu oraz nazwę Twojego sklepu. Klienci, którzy klikną Twoją reklamę, przejdą do witryny, w której będą mogli kupić reklamowany produkt. W przypadku reklam z listą produktów naliczymy opłaty dopiero wtedy, gdy ktoś kliknie Twoją reklamę i przejdzie na Twoją stronę. Płacisz tylko wtedy, gdy Google skieruje klienta do Twojego sklepu.

Remarketing

Ciekawą funkcjonalnością Google Ads jest remarketing. Funkcja ta umożliwia docieranie do osób, które już raz odwiedziły witrynę lub też do tych, którzy odwiedzili podobne witryny w ramach sieci reklamowej Google. Remarketing pozwala nie tylko docierać do klientów, którzy faktycznie zainteresowani są produktem lub usługą, ale także docierać do nich z właściwym komunikatem.
Agencja marketingu internetowego Warszawa
Razem z Tobą określimy cele jakie chcesz osiągnąć. Dokładnie zapoznamy się z Twoimi oczekiwaniami.

Nasza firma dba o każdy szczegół Kampanii jak: właściwy dobór słów kluczowych, dobranie słów wykluczających, ustawienie miejsc docelowych, stworzenie oryginalnych tekstów reklamowych.

Skontaktuj się z nami