Agencja SEO Light

Projektowanie stron internetowych

Nie jest dla nas wyzwaniem zaprojektowanie strony WWW, rozpoczynając od prostego systemu zarządzania treścią, kończąc na złożonym eCommerce i projektach graficznych dla bardzo wymagających Klientów.

  Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

  Zostaw swoje dane:


  Projektowanie stron internetowych

  Oferta SEO Light

  Oczekiwania naszych Klientów wobec projektowania i tworzenia stron są wysokie, dlatego podczas pracy nasza agencja SEO Light wykorzystuje nowoczesne technologie oraz dąży za trendami. Oferujemy strony statyczne, strony wyposażone w systemy zarządzania CMS oraz strony responsywne, które z łatwością dostosowują się różnorodnych wymiarów ekranów – działają na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Serwery wychodzące spod naszej ręki są efektywne i atrakcyjne wizualnie. Naszym atutem jest to, że korzystamy z najnowszych standardów HTML5, dobrodziejstw AJAXA, JQuery / Javascript czy CSS3.

  Nasza misja nie polega jedynie na tworzeniu stron od podstaw, ale pomocy Klientom, którzy mają już strony WWW, jednak chcą je odświeżyć. Z chęcią podejmujemy się modernizacji i aktualizacji zarówno kwestii graficznych, jak i merytorycznych. Profesjonalnie odnawiamy wizerunek firmy, stosujemy najnowocześniejsze metody prezentacji oraz korzystamy z atrakcyjnych galerii.

   

  Projektowanie stron internetowych

  Realizacje

  Carfactor

   

  Judo Panda

   

  Eye Design

   

  Fast Delivery

   

  Stone Floor

   

  Income Consulting

   

  Idealne Sprzątanie

   

  Detektyw24

   

  SIS Auto

   

  Seolight

   

  SEO Light

   

  Seolight

   

   

  Projektowanie

  Agencja SEO Light rozpoczyna pracę nad stroną dopiero po podpisaniu stosownej umowy. Proces projektowania kończy się pełną akceptacją Klienta. Oznacza to, że pomiędzy pierwszą wersją strony a ostateczną jest pole do wprowadzania stosownych poprawek według sugestii Klienta. Każdy nasz projekt możemy śmiało nazwać indywidualnym. Bez większego problemu jesteśmy w stanie dopasować stronę do prowadzonych działań marketingowych, jednak mamy też na uwadze wszelkie potrzeby Klienta. Oddajemy projekty czytelne, jasne, efektowne, a to dzięki bogatemu doświadczeniu w ich projektowaniu.

  kodowanie stron

  Kodowanie

  Drugim etapem jest kodowanie. Proces ten polega na stworzeniu gotowej strony WWW, która bazować będzie na dostarczonym wcześniej projekcie graficznym. Do kodowania nasza agencja przystępuje dopiero w momencie, kiedy Klient zaakceptuje w całości stronę główną i podstrony. Ten etap jest bardzo ważny, ponieważ to dzięki niemu strona może funkcjonować bez zarzutu na wszystkich urządzeniach mobilnych.

  www na różne urządzenia

  Finalna wersja

  SEO Light bazuje na współpracy z Klientem – jesteśmy otwarci na potrzeby, pomysły oraz wskazówki inwestorów. Wersja finalna strony powstaje po zakończonym kodowaniu. Otrzymujemy wtedy wersję statyczną, którą, według potrzeb Klienta, instalujemy na konkretnym serwerze lub u siebie. Wszystkie działania wykonujemy zgodnie z wcześniej podpisaną umową. Zapewniamy, że nasze strony internetowe są innowacyjne, nowoczesne, a ponadto zgodne z aktualnymi standardami wyszukiwarek. Dzięki temu dana strona jest przejrzysta i funkcjonalna dla osób zajmujących się jej administracją, ale przede wszystkim dla użytkowników.

  zarobki

  Zarabianie

  Tworzone przez naszą agencję SEO Light strony dostosowywane są jednocześnie do najnowszych i najbardziej aktualnych standardów wyszukiwarek. Nie można odmówić im funkcjonalności oraz nowoczesności. Jednak samo zaprojektowanie strony to nie wszystko – warto dodatkowo zareklamować ją w sieci. Zapoznaj się z naszą ofertą marketingową. Możesz skorzystać z takich działań, jak pozycjonowanie Warszawa, skuteczne działania w social mediach, kampanie Adwords oraz wiele innych form, które pozwolą dotrzeć Ci do potencjalnych klientów.

  Poznaj nas

  Agencja SEO Light w liczbach

  3

  Specjalistów SEO

  13

  Lat doświadczenia SEO

  15000

  Monitorowanych fraz

  47

  Zadowolonych klientów

   Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

   Zostaw swoje dane:


   Jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes?

   Nasz zespół jest otwarty na potrzeby Klientów, a dzięki nabytym umiejętnościom jesteśmy w stanie wprowadzić w życie wiele oryginalnych pomysłów. Tworzone przez naszą agencję SEO Light projekty staramy się wpasować w dotychczas prowadzone działania i w potrzeby klientów, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualizmu.