SEO Light

Agencja Interaktywna

EyeDesign zajmuje się projektowaniem i tworzeniem stron www

Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i potrzeby naszych Klientów.
Każdorazowo tworzymy indywidualny projekt, który wpasowuje się w dotychczasowe działania marketingowe naszych Klientów i jest odzwierciedleniem ich potrzeb.

Tworzenie stron www – bogate doświadczenie w temacie stron www pozwala nam tworzyć projekty jasne, czytelne i przyjazne użytkownikom.
Projektujemy strony www i sklepy internetowe, które pomagają klientom osiągać korzyści biznesowe. Wykonujemy projekty graficzne stworzone z pasją i zaangażowaniem.

Nasza Agencja reklamowa wykona każdą stronę dostosowaną do twoich potrzeb. Potrzebujesz wizytówki dla swojej firmy, a może profesjonalną stronę internetową? Strony WWW tworzone przez nasza Agencję są nieszablonowe i wyjątkowe.

Projektowanie i tworzenie sklepów internetowych. My Ci w tym pomożemy. Sprawdź nasza ofertę i poproś o niezobowiązująca wycenę.

Strony internetowe Warszawa

Oferta stron WWW

Wizytówka firmowa

Wizytówka to najlepsze rozwiązanie dla małych firm, które chcą zaistnieć w Internecie. Wizytówka firmowa to kilka podstron z panelem CMS do zarządzania i administrowania serwisem. Zazwyczaj taka wizytówka składa się ze Slidera oraz kilku podstron jak O Nas, Nasza Oferta, Kontakt. Do pełni niezbędny tez jest formularz kontaktowy, ikonki prowadzące do prowadzonych portali, mapka dojazdu do siedziby firmy.

Strona firmowa

Strona firmowa to bardziej rozbudowany serwis niż wizytówka firmy. Przeznaczona idealnie dla małych i średnich firm, które oprócz standardowych funkcji wizytówki chcą zaprezentować swoje produkty lub usługi na stronie. Strona firmowa oprócz slidera, podstron posiadać może kilka wersji językowych. Strona firmowa posiada CMS do zarządzania treściami i administrowania podstronami w serwisie. Sprawdź naszą ofertę.

Portale internetowe

Serwis internetowy zawsze posiada panel zarządzania treścią (tzw. CMS). Posiada zazwyczaj wiele wersji językowych, rozbudowaną strukturę menu (duża ilośc podstron w serwisie), rozbudowany katalog produktów lub usług, blog oraz możliwość integracji z systemami zewnętrznymi (magazynowymi lub księgowymi). Portale internetowe są jednym z ważniejszych form przekazu informacji dla dużej ilości userów.

Landing Page

Landing Page to jednostronicowa strona dedykowana pod konkretny produkt lub usługę. Landing Page często tworzone są pod dedykowane kampanie reklamowe na FB czy Google Ads. Taka strona jest to tzw. One Page na którym znajdziemy niezbędne informacje o produkcie lub usłudze, formularz kontaktowy lub inną firmę Call to Action (np. nr telefonu). Popraw efektywność swojej kampanii reklamowej. Pozyskaj wartościowe kontakty. Profesjonalne projektowanie i tworzenie stron landing page dla firm.

Sklepy internetowe

Sklepy internetowe to coraz popularniejsze rozwiązania z branży e-commerce. Twoja oferta będzie dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W ramach asortymentu proponować możesz w zasadzie nieograniczoną ilość produktów. Zakupy w sklepach internetowych są wygodne i szybkie i gwarantują prawną możliwość zwrotu lub wymiany, a tego właśnie oczekują potencjalni klienci. Tworząc nasze sklepy nie zapominamy o User Experience i User Usability. Nasze realizacje nastawione są na użytkowników.

Modernizacja stron WWW

To usługa dla posiadaczy tych serwisów, które zdezaktualizowały się bądź to na skutek zmian merytorycznych i wizualnych, bądź też po prostu zostały stworzone przed laty i odbiegają wizerunkiem od stron powstających obecnie. Każda strona wymaga modernizacji co jakiś czas, aby wciąż przyciągała nowych odbiorców. Konkurencja w środowisku internetowym jest tak silna, że wymaga ciągłego podążania za wciąż zmieniającymi się trendami. Dlatego proponujemy naszym klientom odnowienie wizerunku serwisu i odświeżenie szaty graficznej.

Strony WWW Warszawa

Zakres prac w trakcie tworzenia stron WWW

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przy projektowaniu i tworzeniu stron www wykorzystujemy najnowsze technologie. W naszej ofercie znajdują się zarówno statyczne strony, strony z systemami zarządzania treścią CMS, jak i strony responsywne (czyli dostosowane do urządzeń mobilnych). Wykonywane przez nas serwisy są atrakcyjne i efektowne. Korzystamy z dobrodziejstw AJAXA, najnowszych standardów HTML5, CSS3, JQuery / Javascript.

Jesteśmy otwarci również na Klientów, którzy posiadają już strony www. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego chętnie podejmiemy się ich aktualizacji i modernizacji. Odświeżymy szatę graficzną, odnowimy wizerunek firmy, dodamy atrakcyjne galerie, zastosujemy nowoczesne sposoby prezentacji oferty.

1. Projektowanie

Projekt graficzny strony internetowej wykonywany jest po podpisaniu umowy. Poprawki do projektu wykonujemy do momentu ostatecznej akceptacji przez Klienta. Każdorazowo tworzymy indywidualny projekt, który wpasowuje się w dotychczasowe działania marketingowe naszych Klientów i jest odzwierciedleniem ich potrzeb. Bogate doświadczenie w temacie stron www pozwala nam tworzyć projekty jasne, czytelne i przyjazne użytkownikom.

2. Kodowanie

Kodowanie jest to proces polegający na stworzeniu gotowej strony internetowej w oparciu o dostarczony projekt graficzny. Kodowanie projektu graficznego strony www następuje po ostatecznej akceptacji strony głównej i podstron przez Klienta. Kodowanie strony WWW ma znaczenie w aspekcie odtworzenia projektu graficznego i jego prawidłowego funkcjonowania i wyświetlania na wszystkich urządzeniach mobilnych.

3. Wersja finalna

Podstawą naszych działań jest ścisła współpraca z Klientem. Jesteśmy otwarci na wszystkie pomysły i potrzeby naszych Klientów. Po wykonaniu kodowania otrzymujemy projekt finalny. Wersję statyczną serwisu instalujemy na wskazanym przez Klienta serwerze lub u siebie zgodnie z umową. Nasze projekty są nowoczesne, wykonane z obecnymi standardami wyszukiwarek i funkcjonalne zarówno dla użytkowników jak i osób, które administrują wykonane strony.

4. Zarabianie

Nasze strony są dostosowane do obecnych standardów w wyszukiwarkach. Są nowoczesne i funkcjonalne. Zapraszamy również do zapoznania się z nasza ofertą marketingową. Samo zaprojektowaniem strony www to dopiero połowa sukcesu. Następnym krokiem jest jej rozreklamowanie w Internecie poprzez działania takie jak: pozycjonowanie Warszawa, kampanie Adwords, działania w social mediach oraz inne możliwe formy dotarcia do potencjalnego klienta.
banner-line

Zbuduj z nami swój sukces

Świadczymy kompleksowe usługi

service1

Obecnie 90% użytkowników szukając informacji korzysta z wyszukiwarek internetowych takich jak Google.
Chcesz, aby Twoja firma została zauważona? Musisz zajmować najwyższe pozycje i my Ci w tym pomożemy!

Pamiętaj – niepozycjonowane strony www tracą swoją wartość i są bezużyteczne. Klient nie może ich odnaleźć w sieci w związku z czym pieniądze wydane na zaprojektowanie serwisu przepadają. Dlatego zajmujemy się również skutecznym pozycjonowaniem stron www.

Każda wykonana przez nas strona internetowa jest optymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Nasze doświadczenie i umiejętności gwarantują możliwie najwyższą pozycję na wybrane przez klienta słowo kluczowe związane z jego branżą. Kampanie SEO nastawione są w szczególności na wyszukiwarkę Google.

Nasza Agencja SEO każdą kampanię wycenia indywidualnie według określonych słów kluczowych, konkurencyjności oraz czasu realizacji.

Kluczem do sukcesu promocyjnego Twojego serwisu www jest pojawienie się w szeroko rozumianym świecie portali społecznościowym – Social Media!

W obecnych czasach wielkie znaczenie ma prezentacja firmy w popularnych portalach społecznościowych jakimi są niewątpliwie: Facebook, Twitter, Google+, Instagram, PInterest.

Nasza oferta jest skierowana do osób, które chciałyby zbudować swój wizerunek w portalach społecznościowych. Możemy przygotować oprawę graficzną konta, skonfigurować je, jak również je pieczołowicie administrować.

Dodatkowo możemy przygotować dedykowaną kampanię Google AdWords. Zarejestrujemy dla Ciebie usługę, skonfigurujemy ją tak, by była skuteczna i trafiała do określonej grupy ludzi. Będziemy monitorować jej przebieg i raportować na bieżąco, na jakie słowa kluczowe reklama będzie pojawiać się w Internecie i w jakiej ilości.

Co mówią nasi klienci?

Home-11-Testimonial-Icon
Zadbamy o Ciebie kompleksowo

Szeroki wachlarz usług pozwala nam całościowo dbać o wizerunek i markę Twojej firmy. Tworzymy strony i sklepy, optymalizujemy je, pozycjonujemy, nadajemy im indywidualny layout. Kreatywność i pasja to nasze drugie imię. Nie boimy się nowych wyzwań i ciężkiej pracy. Wciąż rozwijamy nasze umiejętności i chętnie dzielimy się nimi w projektach. Wciąż poszukujemy nowych rozwiązań, dzięki którym będziesz mógł się wyróżniać. Planujemy i tworzymy dążąc do celu. Projektujemy niepowtarzalne strony internetowe.

U nas wszystko jest jasne

Nie musisz znać HTML’a, CSS3, JQuery, Javascript, PHP. Nie musisz znać mechanizmów działania wyszukiwarek. To my uporządkujemy cały ten chaos i przetłumaczymy go na język polski – specjalnie dla Ciebie.

Nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie

Usługi świadczone przez naszą Agencję są kompleksowe, co oznacza, że nigdy nie pozostawiamy naszych Klientów samych sobie. Nie tylko zaprojektujemy i zakodujemy stronę, ale także wspomożemy w kwestiach hostingowych, instalacyjnych i serwisowych. Sukces naszego Klienta jest naszym sukcesem, dlatego stworzonym przez nas projektom zapewnimy wsparcie w postaci pozycjonowania, promocji w social mediach czy reklamy AdWords.

Dlaczego warto Nas wybrać?

Młodzi, kreatywni, z ogromnym doświadczeniem - tacy właśnie jesteśmy

Nasza Agencja interaktywna powstała z pasji tworzenia i kreowania. Od zawsze interesował nas internet i powiązane z nim możliwości. Jesteśmy nastawieni na sukces – naszych Klientów rzecz jasna – dlatego oferujemy szereg rozwiązań, które pomogą łatwo i szybko zrealizować Twoje cele biznesowe i marketingowe. Niezależnie od tego czy potrzebujesz strony www, aplikacji mobilnej, sklepu internetowego tudzież profesjonalnego projektu graficznego – z pewnością znajdziesz to u nas.

Nasze projekty są niebanalne, niepowtarzalne, wyjątkowe. Tworzenie stron www to tworzenie internetu, My i znamy się na tym. Każdy nasz projekt będzie dostosowany do Twoich potrzeb. Wszelkie nowoczesne rozwiązania nie są nam obce i chętnie podejmiemy się ich realizacji. Nieszablonowe podejście do każdego projektu gwarantuje jego sukces.

Jesteśmy doświadczeni i zaangażowani. W naszym zespole są ludzie, którzy znają się na rzeczy. Projektowanie stron to dziedzina, w której czujemy się jak ryba w wodzie. Nie stosujemy półśrodków – każdy realizowany przez nas projekt musi w 100% zadowolić właśnie Ciebie.

Nam możesz zaufać

Główne cechy naszych stron WWW

– struktura witryny zgodna z zasadami User Experience (UX)
strona wykonana w systemie CMS (system zarządzania treścią)
– możliwość edycji logo, pozycji menu, slidera, treści, zdjęć, danych kontaktowych, rozbudowywania serwisu o nowe Kategorie, Wpisy
– podpięcie Social Media (np. Facebook, Google+, Youtube, Twitter, Instagram)
– formularze z walidacją
– interaktywna mapka Google z możliwością edycji

unikalny, profesjonalny projekt graficzny

widok responsywny na tablety i komórki

optymalizacja www pod kątem wyszukiwarek internetowych (SEO)

Kompleksowy proces wdrażania stron i przebieg prac

Etap I

Koncepcja

Początkowa faza to stworzenie koncepcji całej strony WWW od nawigacji, zawartości, treści, funkcjonalności.

Etap II

Projekt graficzny strony

W drugim etapie tworzymy projekt graficzny, który następnie jest przedstawiany klientowi do akceptacji.

Etap III

Kodowanie grafiki do CMS

Zaakceptowany projekt graficzny jest kodowany do funkcjonalnego systemu zarządzania treścią (CMS-a)

Etap IV

Wersja responsywna

Po zakodowaniu serwis dostosowujemy do urządzeń mobilnych jak smartfony i tablety.

Etap V

Optymalizacja serwisu

Każdy serwis przygotowujemy pod kątem pozycjonowania w Google oraz zapewnienie zgodności z wytycznymi.

Etap VI

Integracja z Social Media

Ostatni etap to integracja witryny z mediami społecznościowymi jak: Facebook, Google+, Instagram, Twitter, Pinterest.

Etap VII

Marketing

Gdy mamy już gotową stronę to zostaje ostatnia rzecz, która trzeba zrobić czyli rozpocząć działania marketingowe: SEO, Adwords, social media, email marketing oraz inne w zależności od branży.

Jesteśmy wiodącą firmą na runku

Cena strony internetowej

Nie da się jednoznacznie i szybko określić ceny wykonania strony internetowej. Wszystko zależy od potrzeb klienta i zaawansowania serwisu. Cena jest inna dla prostej wizytówki stron, strony firmowej czy portalu internetowego składającego się z wielu podstron i dodatkowych funkcji. Ważna cechą każdego serwisu jest także jego responsywność. Każdy serwis stawiamy na systemie zarządzania treścią (CMS). Wszystkie projekty wyceniamy na podstawie briefu i specyfikacji w nim zawartych.

Stosujemy najpopularniejsze cmsy dostępne na rynku, zarówno dla stron firmowych (wordpress, joomla) czy dla sklepów internetowych (prestashop, magento). Wykonujemy również dedykowane CMSy dla najbardziej wymagających klientów. Największe zalety CMSa to intuicyjność i prostota jego obsługi. Ważna jest również możliwość jego indywidualnego dostosowania do potrzeb różnych klientów. CMS zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa oraz zgodność z zasadami RODO.

Agencja tworzenia stron WWW Warszawa
Każdy realizowany przez Nas projekt strony internetowe Warszawa to przygotowanie koncepcji strony, projektujemy makietę funkcjonalną UX, przygotowujemy projekt graficzny, potem kodujemy, programujemy i finalną stronę oddajemy klientowi.

Większość stron projektujemy z systemem zarządzania treścią (CMS), szkolimy z jego obsługi. Na terenie Warszawy i okolic możemy się spotkać z klientem i wszystko przedstawić na spotkaniu osobistym.

Interesuje cię usługa tworzenia stron internetowych?