SEO Light

Nasza Oferta SEO

Oferta pozycjonowania

Możesz mieć pewność, że korzystamy wyłącznie z etycznych metod pozycjonowania oraz optymalizacji witryn internetowych. Dzięki naszej pomocy, zaangażowaniu naszej ekipy oraz fantastycznym pomysłom możesz uzyskać długofalowe efekty, o których od dawna marzysz. Warto zaznaczyć na samym początku, że gwarantowane przez nas efekty nie ukażą się już na samym początku.

Nie jesteśmy magikami i każdy nasz klient musi na nie nieco poczekać. Zapewniamy jednak, że strona internetowa Twojej firmy lub sklep znajdzie się w rękach wprawnych specjalistów, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Dodatkowo gwarantujemy, że nasze działania pozycjonujące nie doprowadzą do żadnych kar ze strony wyszukiwarek internetowych.

Wpłynęliśmy świetnie na słabo prosperujące firmy. Dzięki naszemu zaangażowaniu w stronę internetową zwiększyła się jej widoczność, a ponadto liczba klientów zainteresowanych usługami czy produktami. Jako agencja staramy się, aby przeznaczone przez klienta fundusze jak najszybciej stały się rewelacyjną inwestycją w przyszłość.

Wszystkie wyszukiwarki internetowe, w tym gigant Google, działają na bazie ściśle określonych algorytmów. Przeciętny człowiek nie wie, jakie są to algorytmy oraz jak z nimi pracować. My, jako doświadczona agencja, jesteśmy w stanie zastosować niektóre elementy tak, aby znalazły się w kodzie strony internetowej i działały na jej korzyść. Nasze działania doprowadzą do tego, że Twoja witryna będzie lepiej widoczna i bardziej przyjazna dla wyszukiwarek, jak i dla standardowych użytkowników sieci internetowej.

White Hat SEO

Na czym polega pozycjonowanie Radom?

Agencja SEO Light to fachowa ekipa, która odznacza się zaangażowaniem oraz profesjonalizmem. Z ogromną chęcią świadczymy usługi, które skupiają się na solidnym i fachowym pozycjonowaniu stron WWW. W branży SEO działamy od wielu lat, w czasie których mieliśmy okazję nabrać doświadczenia, szkolić się z najlepszymi, a także otworzyć na faktyczne potrzeby klientów. Ciężka praca pozwala nam obecnie cieszyć się pozytywnymi opiniami zadowolonych Klientów.

Do tej pory wpłynęliśmy świetnie na wyniki wielu Klientów z Radomia i całej Polski. Mocno staramy się, aby przeznaczone nam przez Klienta fundusze na rozwój strony, jej pozycjonowanie i optymalizację zwróciły się z nawiązką. To ważne, by Klient czuł, że jego inwestycja nie poszła na marne.

Jak możemy Ci pomóc?

Home-11-Search-Engine-Optimization-Icon

Analiza SEO

Działania SEO rozpoczynamy od pełnej analizy pozycjonowanej strony. Sprawdzamy jej budowę, analizujmy konkurencję, dobieramy frazy kluczowe. Pomożemy dobrać Ci odpowiednie słowa kluczowe, a to już połowa sukcesu. Analiza Twojego serwisu, serwisów konkurencyjnych, a także całej branży pozwala nam wybrać frazy, dzięki którym pozyskasz internautów, którzy są faktycznie zainteresowani produktem / usługą / tematyką. Tylko takie osoby mogą przynosić konwersję, czyli zysk.
Home-11-Social-Media-Strategy-Icon

Audyt SEO

Nie wiesz czy twoja strona jest dostosowana do wymagań Google? Podstawową rzeczą jaką wykonujemy to analiza strony pod kątem pozycjonowania, znajdujemy najważniejsze problemy do poprawy na twojej stronie www. Audyt SEO każdej strony to pierwsza czynność poprzedzająca właściwe działania SEO. Audyt SEO pomoże Nam znaleźć problemy na stronie a następnie wdrożyć poprawki, które poprawią widoczność strony w wyszukiwarce Google.
Home-11-Real-Time-Data-Icon

Optymalizacja

Optymalizacja strony to w obecnych podstawa. Bez niej nie wolno rozpoczynać działań SEO i późniejszego pozycjonowania. Nasza firma w ramach umowy wykona pełną optymalizację twojej strony. Sprawdzamy aspekty technicznej i merytoryczne. Poprawiamy meta tagi, alty w obrazkach, poprawiamy nagłówki H, optymalizujemy treści, działamy na przyspieszeniem strony. Bez prawidłowej optymalizacji strony nasze działania nie będą skuteczne. Sprawimy, aby strona była dostosowana do wytycznych Google.
Home-11-Reporting-Analysis-Icon

Kontent

W ramach prac na stronie dużą uwagę zwracamy na treści, które znajdują się na serwisie. Obecnie każdy serwis musi dbać o jakość treści, które bardzo lubiane są przez wyszukiwarkę Google. Skuteczne pozycjonowanie to nie bez przyczyny nazywane jest “Content is King”. To niebanalne treści sprawiają, że serwis pozyskuje stałych i zaangażowanych użytkowników, którzy wracają do niego bo wiedzą, że znajdą na nim ciekawe informacje.
Home-11-Online-Media-Management-Icon

Zwrot Inwestycji

Z wyszukiwarek korzysta dziś prawie każdy. Ogromna ilość użytkowników sprawia, że ruch z wyników organicznych stanowi jedno z najważniejszych źródeł ruchu na stronie internetowej. Pamiętajmy zatem, aby w procesie pozycjonowania nie stracić głowy. Przy założonym budżecie na pozycjonowanie, powinniśmy uzyskiwać zwrot z inwestycji w dość szybkim czasie. I do tego zwrotu pozycjoner stron www dąży niemal każdego dnia w trakcie swojej pracy.
Home-11-Reporting-Analysis-Icon

Raportowanie i Analiza

Nasi Klienci otrzymują dostęp do monitoringu fraz przez co mogą sprawdzać efekt działań pozycjonowania. Co miesiąc wysyłamy raporty z podjętych prac nad poprawą widoczności Państwa strony w wyszukiwarce Google. W raporcie znajdują się informacje o zmianach optymalizacyjnych na stronie, o wdrożonych poprawkach, o pracy nad contentem i link buildingiem. Przykładamy dużą wagę do tego, aby każdy klient miał świadomość wykonywanych przez Nas działań.

Pozycjonowanie stron Radom

Ogromną zaletą pozycjonowania jest to, iż nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o typ biznesu, a także obszary, w których możesz go rozwinąć. SEO Light jest agencją, która wyróżnia się na tle innych firm działających na terenie Radomia, innych miast Polski, a nawet samej stolicy. Nasza poprawnie przeprowadzone działania sprawią, że Twoja witryna internetowa będzie znacznie lepiej widoczna, a Ty bez większego problemu dotrzesz do nowych klientów! Korzystamy ze szczegółowej analizy konkurencji, stawiamy na odpowiedni wybór słów kluczowych, a ponadto znamy wszelkie niuanse pozycjonowania. Działamy dla stron internetowych oferujących usługi, jak i dla sklepów internetowych. Badamy zasady konkurencyjności branży, w której działa klient, aby jak dobrać jak najlepszą strategię. Dzięki nam widoczność Twojej strony może okazać się znacznie lepsza. W efekcie przyciągnie ona znacznie więcej potencjalnych klientów zainteresowanych usługami lub produktami.

Chcesz być wysoko w wyszukiwarce Google?

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym Specjalistą SEO, który przedstawi Ci najbardziej optymalną ścieżkę wzrostu twojej strony WWW.

Możesz również zadzwonić na +48 508-012-031. Z przyjemnością porozmawiamy o Twoich potrzebach.

  Co mówią nasi klienci?

  Home-11-Testimonial-Icon

  Posiadamy 10-letnie doświadczenie w marketingu internetowym

  Dowiedz się więcej o SEO i naszej ofercie

  Pozycjonowanie strony internetowej przynosi długofalowe korzyści. Poniesiony nakład pracy i odpowiedni budżet, pozwolą na utrwalenie marki w świadomości użytkowników oraz na obecność na dobrych miejscach w Google. Mało tego, nie zmieni się to nawet po zaprzestaniu działań związanych z pozycjonowaniem.

  Na czym polega bezpieczne pozycjonowanie Radom?

  Nie da się ukryć, że szeroko zakrojone działania naszej agencji ukierunkowane są na widoczność strony internetowej w największej z wyszukiwarek, czyli Google. Strona dobrze widoczna w Google sprawi, że marka stanie się wiarygodna dla odbiorców. Zaczną ufać oraz korzystać z oferowanych produktów. Dobrze przygotowana strona internetowa z pewnością wzbudzi zainteresowanie nowych klientów, a nasza praca da oczekiwane efekty.

  Pozycjonowanie stron internetowych Radom to nie lada wyzwanie. Wyszukiwarki internetowe, również ta najpopularniejsza, czyli Google, działają na podstawie ściśle określonych algorytmów. Osoba, która nie działa w branży, z pewnością nie będzie wiedziała, jak te algorytmy działają. My, jako fachowcy, świetnie się w tym orientujemy, a nasza praca nastawiona jest na to, by idealnie wstrzelić się w owe algorytmy. Codziennie mamy z nimi styczność, dlatego nie jest dla nas tajemnicą, które elementy w kodzie strony należy zastosować, aby przyniosło to rewelacyjne wyniki.

  Pozycjonowanie Radom to nasz konik. Od dekady zajmujemy się marketingiem internetowym i nie ukrywamy, że dążymy do tego, by być w tym fachu najlepszymi. Nieustannie szkolimy się, uczestniczymy w wartościowych kursach oraz konferencjach, także tych międzynarodowych. Nie są nam obce płatne kampanie, kompleksowe pozycjonowanie stron Radom czy tajniki content marketingu. Osiągane przez nas rewelacyjne wyniki to efekt zdobywanej i wykorzystywanej wiedzy. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta. Wystarczy, że wybierzesz jedną lub kilka z naszych usług i sprawdzisz, jak wiele możesz zyskać dzięki współpracy właśnie z nami.

  Jeśli szukasz pomocy i masz przy okazji kilka swoich pomysłów, zapraszamy do naszej agencji SEO Light. Jesteśmy otwarci na potrzeby osób, które się do nas zgłaszają, a nasze umiejętności pozwalają nam wprowadzić w życie wiele z nich. Projekty tworzone w naszym biurze to połączenie kreatywności, wiedzy i wieloletniego doświadczenia. Doskonała znajomość wyszukiwarki Google jeszcze bardziej ułatwia nam naszą pracę. Dzięki temu Twoja witryna będzie maksymalnie dostosowana do Twoich wymagań i potrzeb.

  Jak zdobyć pierwszą pozycję w Google?

  Każda osoba, której marzy się pozycjonowanie strony, musi zdawać sobie sprawę, że proces ten jest czasochłonny i długotrwały. Nie ma tutaj żadnych dróg na skróty. Potrzebna jest ciężka praca oraz wykonanie szeregu istotnych działań. Chodzi oczywiście o procesy z zakresu optymalizacji, rozbudowy strony pod kątem merytorycznym, content marketing czy jakościową treść, którą należy umieścić na stronie.

  Ciężko jest zdobyć pierwsze trzy pozycje na pierwszej stronie wyszukiwarki, ponieważ zwykle pojawiają się tam strony z dość długą historią. Na pewno znacznie łatwiejszym zadaniem będzie wypromowanie sklepu lub firmy z konkretnej niszy, która nie jest jeszcze rewelacyjnie rozbudowana.

  Jak się prezentuje klikalność poszczególnych stron? Jest to pytanie, które często gości w umyśle przedsiębiorcy. Zastanawiają się oni, czy na pewno warto pracować nad tym, aby strona znajdowała się maksymalnie wysoko. Zatem strony, które wyświetlane są w wynikach wyszukiwanie Google, przechodzą nieustanne zmiany. Algorytm Google także ulega modyfikacjom. Najważniejsze są trzy pierwsze pozycje w wynikach, ponieważ to one posiadają najwyższe wskaźniki CTR. Warto pracować więc nad tym, aby strona wyświetlała się jak najwyżej.

  Czy warto pozycjonować?

  Współcześnie sieć internetowa ma przeogromne znaczenie dla użytkowników, a także przedsiębiorców. Nic więc dziwnego, że dla firm ogromne znaczenie ma pozycjonowanie witryn WWW. Stanowi ono nieodłączny element dobrze przygotowanej i przemyślanej strategii marketingowej. Dzięki wdrożeniu jej do życia można pozyskać sporą ilość zainteresowanych klientów.

  Sam proces pozycjonowania wydaje się być nieco skomplikowany, ale czasem wystarczy tylko trochę poczytać, aby zorientować się, o co w tym chodzi. Skuteczne, dające efekty pozycjonowanie stron dąży do najwyższego miejsca w organicznych wynikach wyszukiwania.

  Wyniki wyszukiwania w przeglądarce pojawiają się dopiero po wpisaniu konkretnego hasła. Tak więc wiele zależy od samego użytkownika i tego, czego szuka w danym momencie. Po wpisaniu i naciśnięciu odpowiedniego przycisku pojawiają się wszystkie rezultaty. Pierwsza, jak i każda kolejna strona, to ok. 10 wyników. Można przejść w swoich poszukiwaniach dalej, do kolejnych stron, jednak jak pokazuje doświadczenie, wiele osób pozostaje na tej pierwszej i tam szuka odpowiedzi na swoje zapytania.

  TOP10 w wyszukiwarce Google to nie lada wyzwanie, choć jest celem wielu przedsiębiorców. Osoby, które na co dzień zajmują się pozycjonowaniem, doskonale zdają sobie sprawę, jak trudno jest uzyskać miejsce w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Dlaczego? Ponieważ zależą one właśnie od pracy agencji marketingowej. A pracę należy poprzedzić solidną analizy konkurencji, która pozwoli uzyskać odpowiedzi na liczne pytania.

  Znaczna większość użytkowników, którzy w wyszukiwarce szukają odpowiedzi na swoje potrzeby, czyli sklepów, firm oferujących konkretne usług czy blogów z fachową wiedzą, najczęściej decydują się skorzystać z pierwszej strony wyników. Rzadko kiedy następuje przejście do kolejnych. Nic więc dziwnego, że pozycjonowanie jest tak potrzebne standardowym firmom. Dzięki niemu można się naprawdę wysoko wybić i zyskać sporą ilość nowych klientów, którzy zaufają marce i staną się stałymi klientami regularnie korzystającymi z oferty. Wykwalifikowany pozycjoner może sprawić, że konkretna witryna znajdzie się na samym szczycie listy. Warto też wziąć pod uwagę pozycjonowanie lokalne z uwzględnieniem miejsca zamieszkania konkretnych osób.

  Solidne, profesjonalne pozycjonowanie to świetna usługa, która skupia się na kilku rozwiązaniach. Jednym z nich jest SEO. To sformułowanie znane jest praktycznie wszystkim, którzy w jakimś stopniu pracują w internecie. Z angielskiego oznacza ono Search Engine Optimization, co da się przetłumaczyć jako optymalizację stron dla wyszukiwarek internetowych.

  SEO jest ściśle powiązane z pozycjonowaniem stron. Dlaczego? Optymalizacja jest jedną z metod pozycjonowania, z której chętnie korzystają profesjonaliści. Jeśli chcesz dostosować profil linków oraz całą stronę pod względem powszechnie znanych czynników, SEO to strzał w dziesiątkę.

  Koniecznością jest zaznaczenie, że optymalizacja to proces długotrwały i pracochłonny. Kiedy pewien etap prac zostanie zakończony, jest to najwyższy czas na testy. Warto podzielić pracę na kilka takich etapów, aby zapewnić stronie stabilne oraz wysokie pozycje w wyszukiwarce. W taki właśnie sposób zadbamy o wzrost widoczności Twojej strony, a także przeanalizujemy efekty po niedługim czasie.

  Pierwsza strona wyszukiwarki obecnie prezentuje się dość specyficznie. Wpisanie zapytania oraz przejście dalej sprawia, że na stronie ukazują się: płatne reklamy zlokalizowane najwyżej (czyli linki sponsorowane z Google Ads), po prawej stronie znajdziemy płatne reklamy produktowe, zaś pod płatnymi reklamami zlokalizowane są naturalne wyniki wyszukiwania, niepopłacone przez nikogo. Oczywiście pierwsza strona może się nieco różnić, wiele zależy od konkretnego zapytania.

  Agencja pozycjonowania stron Warszawa
  Ciągłe zmiany w wyszukiwarce oraz szybkość, z jaką one następują sprawiają, że pozycjonowanie stron internetowych podlega określonym zasadom.

  Są one zmienne, nieustannie doskonalone oraz modyfikowane. My na bieżąco owe zmiany śledzimy. Konkurencja w naszej branży staje się coraz większa, podobnie zresztą jak wymagania klientów. Z tego też względu, rozwój to nasz priorytet.

  Chcesz być wysoko w wyszukiwarce Google?