Agencja interaktywna

Social Media Marketing

Jak zdobyć nowych klientów i lojalnych fanów dla Twojej marki? Stworzymy dla Ciebie strategię. Zadbamy o publikowanie postów, komentarze i moderację.Opracujemy grafiki i teksty do konkursów i aplikacji.
Home-7-Web-Marketing-Image

Marketing Social Media

Kluczem do sukcesu promocyjnego Twojego serwisu www jest pojawienie się w szeroko rozumianym świecie portali społecznościowym – Social Media!

W obecnych czasach wielkie znaczenie ma prezentacja firmy w popularnych portalach społecznościowych jakimi są niewątpliwie: Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, etc. Panuje powiedzenie że jeżeli nie ma Cię na Facebooku to nie istniejesz! I coś w tym jest… wzrost popularności naszej strony firmowej po pojawieniu się na Facebooku wzrósł o 40% – czyli naprawdę warto…

Home-12-Marketing-Image
banner-line

Zbuduj z nami swój sukces

Świadczymy kompleksowe usługi

service1

Jeśli będziesz chciał publikować newsy i nowinki związane z Twoją firmą, wystarczy, że wyślesz nam e-mail, a o resztę sami zadbamy. Dobierzemy odpowiednie zdjęcia, linki, które uczynią zamieszczane posty jeszcze bardziej atrakcyjnymi. Treści publikowane na Twoim fanpage, będą uzupełniane przez multimedia i ciekawe linki.

service2

Opracujemy również estetyczną i przyciągającą wzrok oprawę graficzną profilu, a nasze sprawdzone aplikacje pomogą zaktywizować fanów i pozyskać nowych klientów.
Zadbamy o to, aby komunikacja Twojej marki przyniosła Ci konkretne efekty i realizowała postawione przez Ciebie cele. Na koniec każdego miesiąca otrzymasz od nas raport z którego dowiesz się o poczynionych postępach i realizowanych działaniach w ramach usługi.

Co mówią nasi klienci?

Home-11-Testimonial-Icon

Strategia idealnie dopasowana do Ciebie

Działania w Social Media

FanPage

Twoja firma nie ma jeszcze swojego własnego profilu na FB? Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, jak duża siła tkwi w Social Media. Założymy dla Ciebie firmowy fanpage i zajmiemy się jego prowadzeniem. Jesteśmy w tym mistrzami – znamy mechanizmy rządzące mediami społecznościowymi, na bieżąco śledzimy konkurencję, posiadamy bogate doświadczenie w tej dziedzinie, jako pierwsi dowiadujemy się o nowościach i zmianach w regulaminie.

O promocji na FB wiemy równie dużo, co Ty o własnym biznesie. Prowadzenie firmowego profilu jest taką samą sztuką, jak prowadzenie firmy – potrzeba na to czasu i wiedzy. Powierz to zadanie w ręce specjalistów i obserwuj, jak wokół Twojej marki rośnie społeczność, a fani sami zaczynają ją promować wśród swoich znajomych. Ty musisz jedynie czekać na zyski.

Aplikacje

Tworzymy oryginalne aplikacje na Facebook, które pomogą zwiększyć zainteresowanie firmowym fanpage oraz skłonić Twoich fanów do działań. Doskonale znamy wszelkie mechanizmy, którymi rządzi się Facebook, śledzimy wprowadzone przez portal zmiany, mamy oko na konkurencję. Dzięki temu, nasze aplikacje zawsze działają i są skuteczne.

W dorobku posiadamy już bardzo dużo aplikacji, które pomogły wypromować setki konkursów na Facebooku. Wykorzystujemy nowoczesne technologie. Wiele sprawdzonych rozwiązań, opanowaliśmy do perfekcji. Jesteśmy także otwarci na nowości, dlatego cały czas rozwijamy nasz warsztat, projektujemy nowe rozwiązania, podpatrujemy ciekawe pomysły.

Reklama

Reklama na facebook – treść reklamy zawsze dopasowujemy do specyfiki produktu, usługi czy wydarzenia. Dbamy o to, aby była nieszablonowa i skłoniła Twoich fanów do dyskusji. Tworzymy reklamy, które nie są kalką działań konkurencji. My zawsze rzucamy jej wyzwanie. Możemy stworzyć konkursy na profil firmowy, które dodatkowo zwiększą zainteresowanie marką. Ale jednocześnie, trzymamy się zasad zawartych w regulaminie Facebooka – nasze działania promocyjne nigdy nie narażą wizerunku Twojej firmy na szwank. Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a my przestawimy Ci ofertę i wspólnie ustalimy szczegóły kampanii reklamowej.

Konkursy

Chcesz rozkręcić firmowy fanpage na Facebooku? Przyciągnąć nowych fanów? A może zależy Ci na zwiększeniu aktywności osób, które już odwiedzają profil Twojej firmy? Wykorzystaj to, że ludzie lubią rywalizować, a jeszcze bardziej, kochają coś wygrywać. Przeprowadź konkursy na FB. Aby zabawa rzeczywiście odniosła sukces, musi dowiedzieć się o niej, jak najwięcej osób. Dlatego każdy konkurs na FB trzeba odpowiednio wypromować. Tylko wtedy ma szansę na sukces.
Social Media Warszawa
Nasza oferta jest skierowana do osób, które chciałyby zbudować swój wizerunek w portalach społecznościowych. Możemy przygotować oprawę graficzną konta, skonfigurować je, jak również je pieczołowicie administrować.
Skontaktuj się z nami