Agencja SEO Light

Tworzenie sklepów internetowych

Jednym z lepszych rozwiązań, by dotrzeć do klientów nie tylko z najbliższej okolicy, ale z regionu, a nawet całej Polski, jest otwarcie sklepu internetowego. Agencja SEO Light chętnie Ci w tym pomoże, jednocześnie podejmując się promocji czy pozycjonowania. Dajemy gwarancję, że kwestią czasu jest, iż Twój sklep stanie się popularny, a ponadto znajdzie się na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google.

  Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

  Zaznacz co Cię interesuje:

  Zostaw swoje dane:

  E-commerce

  Nieszablonowe projekty sklepów online

  Tworzenie sklepów internetowych

  Oferta SEO Light

  Założenie własnego e-biznesu jest obecnie jednym z lepszych pomysłów na zarobek. Zanim jednak przystąpisz do realizacji, koniecznie skorzystaj z pomocy profesjonalistów, takich jak nasza agencja. Sklep internetowy to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu, pieniędzy, kosztów dojazdu oraz wygoda. Zakupy w sklepie internetowym wiążą się z przesyłką wprost pod drzwi domu, co jest niezwykle komfortowe dla wielu osób. Jednak plusy są obopólne, ponieważ i właściciel sklepu nie musi martwić się o wynajem magazynu, biura.

  Istnieje możliwość prowadzenia całego biznesu z domowego salonu. Warto na samym początku przyłożyć się do stworzenia nietuzinkowego sklepu internetowego, co może zagwarantować Ci nasza agencja SEO Light. Świadczymy kompleksowe usługi, które na pewno przypadną Ci do gustu.

   

  Poznaj nas

  Agencja SEO Light w liczbach

  3

  Specjalistów SEO

  13

  Lat doświadczenia SEO

  15000

  Monitorowanych fraz

  47

  Zadowolonych klientów

  Projektowanie

  Prace nad sklepem internetowym zwykle dzielone są na odpowiednie etapy. Pierwszy z nich polega na pracy nad estetycznym i funkcjonalnym projektem graficznym. Jest to bardzo ważna część całej strony, która musi odpowiadać na potrzeby Klienta. Bierzemy tutaj pod uwagę również branżę, w której działa oraz kwestię czytelności i przejrzystości, która jest istotna dla przyszłych użytkowników.

  kodowanie stron

  Kodowanie

  Kodowanie to drugi etap tworzenia strony, który następuje dopiero w momencie, kiedy Klient w całości zaakceptuje wersję graficzną strony głównej i podstron. Proces ten sprawi, że cały projekt graficzny będzie w stanie prawidłowo funkcjonować na wszystkich najczęściej wybieranych wyszukiwarkach internetowych.

  sklep online

  Finalna wersja

  Po procesie kodowania następuje etap instalacji sklepu na wybranym przez Klienta serwerze. Odbywa się to dopiero w momencie, kiedy zostanie zaakceptowana cała dotychczasowa praca. Jeśli Klient nie ma wybranego serwera, proponujemy miejsce na swoim. Gwarantujemy, że nasz serwer jest w pełni bezpieczny, ponieważ wszystkie strony utrzymujemy wyłącznie u zaufanych, sprawdzonych usługodawców hostingowych. Zapewniamy, że wszystkie wykonane przez nas projekty e-sklepów są zgodne z obecnie panującymi standardami wyszukiwarek internetowych.

  seo

  Marketing

  Zapewniamy, że tworzone przez nas strony są funkcjonalne dla administratorów sklepów, jak i dla potencjalnych klientów. Warto wiedzieć, że projekt sklepu internetowego jest jedynie początkiem trudnej i wyboistej drogi w świecie marketingu. Aby biznes przynosił odpowiednie zyski, konieczne jest wdrożenie specjalistycznej reklamy na różnych kanałach. Agencja SEO Light jest w stanie pomóc Ci w różnorodnych działaniach, wśród których znajdzie się kampania AdWords, pozycjonowanie oraz prowadzenie portali społecznościowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej, poproś o niezobowiązującą wycenę, która zostanie przez nas dostosowana do Twojej branży.

   Przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę

   Zaznacz co Cię interesuje:

   Zostaw swoje dane:

   Jak możemy pomóc rozwijać Twój biznes?

   Nasz zespół jest otwarty na potrzeby Klientów, a dzięki nabytym umiejętnościom jesteśmy w stanie wprowadzić w życie wiele oryginalnych pomysłów. Tworzone przez naszą agencję SEO Light projekty staramy się wpasować w dotychczas prowadzone działania i w potrzeby klientów, przy jednoczesnym zachowaniu indywidualizmu.