SEO Light

Agencja interaktywna

Sklepy internetowe

Jeżeli chcielibyście Państwo założyć sklep internetowy to dobrze trafiliście. Oferujemy nowoczesne sklepy, z unikalną grafiką dostosowaną do Państwa potrzeb. Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i autorskie sklepy.

Nowoczesne sklepy internetowe Warszawa

Jeśli myślą Państwo o założeniu własnego e-biznesu, to idealnie Państwo trafili. Dzięki naszej Agencji jest to bardzo proste!

Sklep internetowy dla klientów oznacza oszczędność czasu, kosztów dojazdu i wygodę, bo zakupiony towar dostaną bezpośrednio do domu. Dla firmy prowadzącej sklep oznacza zaś łatwiejszy sposób prowadzenia działalności, często brak konieczności posiadania biura, magazynu i możliwość zarządzania sklepem z domu. Przy tworzeniu sklepów internetowych, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu kompleksowe usługi. Sprawią one, że zarówno założenie, jak i obsługa sklepu www, będzie przyjemnością.

banner-line

Zbuduj z nami swój sukces

Świadczymy kompleksowe usługi

service2

Oferujemy zarówno gotowe rozwiązania, jak i autorskie sklepy internetowe pisane od podstaw zgodnie ze specyfikacją klienta. Zapewniamy dowolnie wykonany, nieszablonowy i unikalny projekt graficzny sklepu przygotowany zgodnie z najnowszymi standardami i trendami, także w widoku responsywnym dla urządzeń mobilnych – tabletów i smartfonów.

Dla wymagających Klientów jesteśmy w stanie przygotować “od zera” autorskie rozwiązania, zgodnie ze specyfikacją i zamówieniem klienta oraz zachowaniem najwyższych norm bezpieczeństwa transakcji i poufności danych.

Co mówią nasi klienci?

Home-11-Testimonial-Icon

Sklepy internetowe szyte na miarę

Projektowanie sklepu internetowego

Projektowanie

Pierwszym etapem w trakcie prac nad sklepem internetowym jest zaprojektowanie estetycznego i funkcjonalnego projektu graficznego. Projekt graficzny jest tym elementem strony, który musi być odzwierciedleniem potrzeb klienta, branży w której działa oraz być jasny czytelny i przyjazny dla przyszłych użytkowników sklepu.

Kodowanie

Kodowanie projektu graficznego strony www następuje po ostatecznej akceptacji strony głównej i podstron przez Klienta. Kodowanie to proces, który sprawia, że projekt graficzny prawidłowo funkcjonuje i wyświetla się na wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach w Internecie.

Finalna wersja

Po zakodowaniu projektu graficznego do CMS-a otrzymujemy gotowy produkt w postaci nowoczesnego i funkcjonalnego sklepu internetowego. Sklep instalujemy na wybranym serwerze przez klienta lub porpoponujemy miejsce na naszym serwerze. Wszystkie strony utrzymujemy wyłącznie u sprawdzonych usługodawców hostingowych. Nasze projekty sklepów internetowych są zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami wyszukiwarek internetowych.

Marketing

Nasze strony są funkcjonalne zarówno dla potencjalnych klientów jak i dla administratorów sklepu. Jednak samo zaprojektowanie sklepu internetowego to dopiero początek drogi. Aby sklep przynosił zyski musi być reklamowanych w różnych kanałach i różnymi sposobami. Nasza Agencja pomoże Ci takich działaniach jak: pozycjonowane, kampanie Adwords czy poprowadzi Social Media Marketing. Poproś o niezobowiązującą wycenę dostosowaną do twojej branży.
Agencja tworzenia sklepów internetowych Warszawa
Sklep internetowy to najlepsze rozwiązanie, jeśli chodzi o dotarcie do odpowiedniej i docelowej grupy klientów.

Poprzez odpowiednią promocję oraz pozycjonowanie, otrzymujemy gwarancję, że dany sklep będzie popularny i znajdzie się on na najwyższych pozycjach w wyszukiwarkach.

Chcesz założyć własny sklep?